KSIĘGOWOŚĆ ZOSTAW NAM

BIURO OBRACHUNKOWE WN-MA

Jako firma świadcząca usługi księgowe, co roku rozwijamy się by dzięki temu nasi klienci mogli w pełni koncentrować się nie tylko na swojej działalności biznesowej, ale i na rozwijaniu swojej firmy.

Biorąc pod uwagę coraz bardziej i częściej zmieniające się przepisy podatkowe cały czas udoskonalamy w naszej firmie nowoczesny system księgowy, który pozwala na szybsze i bardziej przejrzyste prowadzenie księgowości zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak również w dużych spółkach.

Cały czas kładziemy duży nacisk na podniesienie jakości oferowanych usług. Systematycznie szkolimy i zwiększamy wiedzę naszych pracowników. Wprowadziliśmy również zaostrzoną weryfikację oraz dodatkową kontrolę dokumentów. Dzięki temu Klienci naszego biura mają pewność, że dokumenty, które otrzymują nie zawierają błędów merytorycznych.

Poprzez kierowanie naszych pracowników na szkolenia z tzw. umiejętności miękkich zwiększyliśmy liczbę zadowolonych klientów, co od razu przełożyło się na poprawę komunikacji pomiędzy klientami i naszą firmą.
Z uwagi na różnorodność działalności naszych klientów utworzyliśmy komórkę odpowiedzialną za odbiór dokumentów bezpośrednio w ich siedzibach.

Bezpieczeństwo danych naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego też wszystkie prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy na sprzęcie komputerowym serwisowanym przez wyspecjalizowaną firmę. Codziennie archiwizujemy wprowadzone dane. Nasze oprogramowanie jest nabyte legalnie, posiadamy na nie stosowne licencje. Posiadamy również ubezpieczenie naszej działalności w zakresie OC.

Dzięki sprawnej organizacji biura jesteśmy w stanie zapewnić zróżnicowaną i indywidualną obsługę w zależności od Państwa potrzeb, proste zasady współpracy, kompleksową obsługę, bez jakichkolwiek ukrytych kosztów. Oprócz tego będziemy reprezentować Państwa Firmę przed organami podatkowymi.